KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088470
nr 1408 8470
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, kvinna med solfjäder. Ej signerad. Olja på duk, 45x34, yttermått inklusive ram: 57x47, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:27:34
19/7 19:42:59